Сторінка психолога



ТРЕНІНГ «ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ»⌛️🖋️ ВІД ПАТ ІНГЗК

Інгулецький комбінат дбає не лише про професійний розвиток студентів, які проходять практику на підприємстві, але й підтримує викладацький склад навчальних закладів.
Служба персоналу організувала спеціальні навчання по тайм-менеджменту для викладачів, адже сучасні навички управління часом необхідні для досягнення успіху у будь-якій сфері діяльності.

Вміння ефективно планувати свій час, аби його вистачало не лише роботу, а й на іншу частину життя - важливий скіл для сучасної людини
На підприємствах #МетінвестКривийРіг цьому вмінню спеціально навчають працівників у корпоративному університеті. То чому б не поділитися корисними знаннями з друзями?
На #ІнГЗК вирішили провести тренінги з основ тайм-менеджменту для студентів профільних вишів, які нині проходять практику на підприємстві, а також для їхніх викладачів
Досвідчений коуч - Вікторія Івлєва, спеціалістка з менеджерського навчання #МБС вчила молодь правильно вибудовувати систему пріоритетів у справах та робити чітке планування. За парти сіли досвідчені педагоги Інгулецького ліцею та коледжу #КНУ і Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.
Разом розбирали помилки у робочих розкладах, говорили, у яких випадках краще делегувати справи колегам і як ввічливо прощатися з «викрадачами часу».
Живе, корисне й невимушене спілкування між потенційним роботодавцем та профільними закладами освіти є хорошим прикладом ефективного ділового партнерства

 

 

 

 


 

У Нацполіції склали словник наркосленгу.
«У сучасних наркотиків десятки «вуличних» назв. Наркоділки та їхні покупці використовують свій жаргон, який часто маскується під цілком звичайними словами», – пишуть на офіційній Фейсбук-сторінці Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України.
У департаменті зазначають, що поява в лексиконі молоді таких слів не є свідченням пристрасті до наркотиків.
Проте знання прихованого змісту наркожаргону може спонукати звернути більше уваги на захоплення рідних та близьких.
Тому Департамент протидії наркозлочинності підготував інфографіку з найбільш уживаним наркосленгом.

 

 

 

 


 

 

 


До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок у закладі був організований флешмоб #RedMyLips у рамках Всеукраїнського уроку-опитування про права дівчат «Саша шукає відповіді». Результати роботи оприлюднені на офіційній сторінці проєкту https://www.instagram.com/sasha_looking_for_answers/

 та на сторінці ліцею

https://www.instagram.com/reel/Cyz9rJ_MAHK/?igshid=ODhhZWM5NmIwOQ==

 

 


До Міжнародного дня волонтера під гаслом «Українські волонтери - відважні й дивовижні» заклад взяв участь у Всеукраїнській акції «Смілива гривня». Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу.

 


КОДЕКС БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА



















ПОТРІБНА ДОПОМОГА


Ментальне здоров’я – як імунітет. Хтось здатен витримати більше, хтось – менше. Але, як кожен ресурс, вимагає постійної підтримки й відновлення.
У країні втілюється Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Знаєте, що виявилося для неї несподіваним викликом?
Зовсім не недостатня кількість психологів (спойлер: їх недостатньо в усіх країнах, і зараз держава пришвидшено готує нові кадри).
Основною проблемою стала… соціальна стигма.
Оце знайоме всім «сильні не ходять до психотерапевта чи психолога, а ми ж усі сильні, треба тримати в собі емоції і не показувати вигляду».
Це суспільне упередження доводиться долати, як справжнього ворога. Переконувати, що ментальне здоров’я – нарівні з фізичним – є невід’ємною частиною здоров’я в цілому.
Сьогодні у світі розпочинається місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Пропоную почати його із власної обізнаності. Із чесних, турботливих відповідей самому/самій собі.
Усе для цього зібрано тут, на сторінці Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» (https://howareu.com).
Поради психологів, техніки самодопомоги, особистий досвід відомих співвітчизників.
Серед складнощів воєнного часу – всупереч їм! – варто приділяти увагу власному психологічному стану.
Бо ніхто з нас, навіть найсильніших, не зможе працювати, опікуватися близькими, допомагати іншим – якщо найперше не дасть лад тому, що в голові й на душі.
#тияк #профтехосвіта
Більш детально дивись у відео

 

Untitled