Профорієнтація


 

Відеовізитівка ДНЗ «Інгулецький професійний ліцей» підготовлена командою здобувачів освіти закладу в межах конкурсу «МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0»
https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html

 


ДНЗ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» НА МОЛОДІЖНОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ▶️

25 липня у Кривому Розі відбувся регіональний форум «Кар’єрний старт: нові можливості для молоді», організований Українським молодіжним фондом у партнерстві з UNICEF Ukraine.
Участь у форумі взяли здобувачі освіти та випускники професійно-технічних навчальних закладів, представники бізнесу, експерти Українського молодіжного фонду та UNICEF.
Проєктом передбачається фінансування працевлаштування молоді на три місяці для стажування, щоб у молоді була можливість показати свої можливості. А роботодавець надалі вже взяв молодого працівника на постійну роботу.
Проєкт реалізується Українським молодіжним фондом у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький державний банк розвитку KfW.
Захід об’єднав багато активних, творчих та ініціативних молодих людей. Крім того, на форумі були присутні роботодавці, які шукали перспективних фахівців.
Присутнім презентували грантовий конкурс «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії», який передбачає фінансування працевлаштування молоді від 16 до 21 року на три місяці для стажування.
Провели й тренінг з написання грантів та залучення молоді до роботи.
Під час панельної дискусії присутнім розповіли про послуги, які служба зайнятості може запропонувати українській молоді вже сьогодні.

 


 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Наші базові підприємства– ПРАТ «ІГЗК», ТОВ «Промспецбуд», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
📌У нинішніх умовах господарювання при динамічному розвитку будівельної галузі , електротехнічної та автомобільної промисловості, зростанні конкуренції на ринку праці та вимог до рівня кваліфікації робітників необхідна тісна взаємодія ліцею з роботодавцями.
Інгулецький професійний ліцей підтримує тісні зв’язки з керівництвом базових підприємств, які вважаються одними з провідних організацій міста. Ніколи ці підприємства, навіть у найтяжчий період існування, не відмовлялися від свого підшефного ліцею. А зараз ці зв’язки посилюються й розвиваються з року в рік, набувають все вагомішого змісту.
📌Формування механізму взаємовідносин між закладом освіти і базовими підприємствами відбувається на умовах соціального партнерства за такими напрямами:
ПРАТ «ІНГЗК», ТОВ «Промспецбуд», ПАТ «АрселорМіттал» надають:
📎 платні робочі місця для проходження виробничого навчання та практики на власних майданчиках, де майбутні робітники мають змогу ознайомитись із сучасними матеріалами і впровадженням новітніх технологій, завдяки чому зростає рівень підготовки висококваліфікованих кадрів, а етап адаптації на підприємстві стає мінімальним;
📎фінансову допомогу для проведення профорієнтаційної роботи (на виготовлення буклетів, проспектів, стендів, оголошень);
підтримують:
📎 розвиток та модернізацію матеріально – технічної бази ліцею, забезпечуючи навчальні майстерні матеріалами та інструментами, необхідними для якісного виконання робіт під час виробничого навчання;
беруть участь:
📎у розробці навчальної документації, у затвердженні планів та програм, у ліцензуванні та атестації, в організації і вдосконаленні навчально-виробничого та виховного процесу в ліцеї;
📎 у ліцейних заходах (урочистих лінійках, виховних годинах, Дні знань, Уроці знань, святі вручення дипломів, педагогічних радах);
📎у розподілі та працевлаштуванні випускників, зараховують їх до свого штату;
направляють:
📎провідних фахівців для участі в проведенні державної кваліфікаційної атестації;
📎в разі потреби на допомогу педагогам ліцею своїх фахівців.
проводять:
📎стажування майстрів виробничого навчання з метою підтвердження чи підвищення кваліфікаційного розряду та викладачів спецпредметів;
забезпечують:
📎контроль явки здобувачів освіти на виробництво через відділ кадрів;
заохочують:
📎працівників та здобувачів освіти ліцею за сумлінну працю морально та матеріально;
📎майстрів виробничого навчання матеріально під час проходження підпорядкованими їм групами виробничої практики.


 

Бланк заяви для вступу до ліцею


 

Загальні питання щодо вступу - відповідальний секретар приймальної комісії
Пічугіна Лілія Миколаївна

Телефони:

+380980965643

+380976879402


 

Документи для вступу:

  1. Документ про освіту (оригінал і 3 копії)

  2. Паспорт (біометричний паспорт для осіб, яким виповнилося 14 років на момент вступу), що посвідчує особу та її громадянство (5 копій)

  3. Ідентифікаційний код (5 копій)

  4. 8 фотокарток розміром 3х4 см

  5. Копії документів, що дають право на пільги до ступу в ліцей (за наявності)

  6. Медична довідка (086-у)

  7. Карта імунізації (форма 063)

  8. Довідка з місця проживання та про склад сім’ї (форма 3)


 

Енциклопедія робітничих професій

 


 

Персональні сайти з професій "Будівельник"  "Автослюсар"  "Електрики"
 


 

Правила прийому здобувачів освіти до Інгулецького професійного ліцею
 



 

Приймальна комісія

Відповідно типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України та з метою якісного виконання державного замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів в ДНЗ "Інгулецький ПЛ" створена приймальна комісія, яка працює за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Каткова, буд. 6.
Приймальна комісія працює: Понеділок - п'ятниця з 8.00 до 16.00 години, субота - неділя з 8.00 до 15.00 години.
 


Анкета "Чи знаєш ти свою майбутню професію?"
Поради психологів та профконсультантiв
Поради батькам першокурсників
Як правильно вибирати професію
Профорієнтаційний тренінг

 


Виробнича практика

Професійно-технічна освіта тісно пов’язана з промисловістю і в цілому з економікою країни.
Підготовка кваліфікованого робітника не можлива без набуття випускниками ПТНЗ певного досвіду роботи на виробництві. Практика здобувачів освіти ліцею  є невід'ємною складовою частиною освітньо-професійної програми підготовки фахівців, основними завданнями якої є якість практичної підготовки випускника за освітньо-кваліфікаційним рівнем.
Здобувачі освіти ліцею з професії «Кухар» проходять виробничу практику на багатьох підприємствах громадського харчування.
Здобувачі освіти, які навчаються за фахом  «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування»  та «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»  проходять виробничу практику на Інгулецькому заводі з ремонту дизелів «Промдизель». Під час виробничої практики здобувачі освіти мають можливість ознайомитися з умовами та роботою підприємства, з новітніми видами обладнання, якими не можливо забезпечити навчальний заклад.

 


 

Untitled